Nábor chlapců

V měsíci září 2018 zahajujeme taneční kurzy pro středoškolskou mládež. Pro jednotlivé kurzy organizujeme nábor chlapců. Kurzy budou probíhat v pátek od 16.00 a 18.15 hodin. V případě konání jednoho kurzu začínáme v 18.00 hodin. Vyučovací lekce, prodloužená hodina a závěrečný ples budou probíhat v kulturním domě v Drnovicích. Všichni zájemci se o volných místech mohou informovat na telefonním čísle 603 105 689 nebo 603 213 587.

Jsme taneční škola s dlouholetou tradicí ve výuce tance ve všech jeho podobách. O našich aktivitách jste pravidelně informováni na těchto stránkách www.tanecvyskov.cz, nebo na FB taneční školy www.facebook.com/Taneční-škola-HL-Vyškov-218232254776. Taneční mistr je nositelem titulu Master Of Business Etiquette – oceněn osobně panem Ladislavem Špačkem.

Pánové, využijte možnost absolvovat taneční kurzy v příjemném prostředí za vedení manželů Sedlákových - zkušených profesionálů – tanečních mistrů Taneční školy H+L Vyškov.

Pro přihlášení do jednotlivých kurzů vyplňte přihlášku, kterou můžete společně s platbou odevzdat po dohovoru na výše uvedeném telefonním čísle ve Svatebním salonu Vivien. Pro další informace nám můžete napsat na e-mailovou adresu info@tanecvyskov.cz.