Hruška - Vejrostová

Štěpán Hruška
Jolana Vejrostová

Kategorie

JUNIOR I., třída „B“ – standard

JUNIOR I., třída „B“ – latina

Společně tančí od 1. 1. 2015

Úspěchy

Za rok 2017 získali tato finálová umístění:

  • Spytihněv, 06. 05. 2017: 2. místo (standard JI.) – postup do nejvyšší juniorské třídy „B“
  • Drnovice, 15. 04. 2017: 1. místo (standard JI.), 1. místo (standard JII.)
  • Ostrava, 08. 04. 2017: 4. místo (standard)
  • Šumperk, 04. 03. 2017: 4. místo (standard JI.), 3. místo (standard JII.)
  • Říčany u Prahy, 12. 02. 2017: 1. místo (standard JI. a JII.), 3. místo (latina JI.), 4. místo (latina JII.) – postup do nejvyšší juniorské třídy „B“
  • Hradec Králové, 29. 01. 2017: Mistrovství ČR ve standardních tancích – 14. místo/29 párů
  • Praha, 25. 02. 2017: Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích – 31. místo/46 párů
  • Zlín, 11. 03. 2017: Mistrovství ČR v deseti tancích – 25. místo/31 párů
  • Brno Open, 02. 04. 2017: mezinárodní soutěž latina – 18. místo/30 párů

Za rok 2016 získali tato finálová umístění:

  • Brno, 18. 12. 2016: 4. místo (standard), 2. místo (latina)

  • Ostrava, 17. 12. 2016: 5. místo (standard)

  • Brno, 27. 11. 2016: 5. místo (standard), 4. místo (latina)

  • Holešov, 20. 11. 2016: 4. místo (standard), 3. místo (latina)

  • Blansko, 30. 10. 2016: 4. místo (standard), 2. místo (latina)

  • Rapotín, 22. 10. 2016: 2. místo (latina)

  • Vyškov, 15. 10. 2016: 4. místo (latina)

  • Zdounky, 08. 10. 2016: 4. místo (latina)   

  • Třebíč, 08. 05. 2016: 3. místo (standard)
  • Vyškov, 02. 04. 2016: 4. místo (latina)
  • Olomouc, 30. 01. 2016: Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích – 25. místo
  • Praha, 05. 03. 2016: Mistrovství ČR ve standardních tancích – 31. místo
  • Zlín, 17. 04. 2016: Mistrovství ČR v deseti tancích – 33. místo

Za rok 2015 dosáhli těchto krásných finálových umístění:

  • Brno Open, 22. 3. 2015: 1. místo (kombinace) – kategorie hobby Děti II., 2. místo (kombinace) – kategorie hobby Junior II.
  • Přáslavice, 29. 3. 2015: 3. místo (kombinace) – kategorie hobby Děti II., 6. místo (kombinace) – kategorie hobby Junior II.
  • Břeclav, 4. 4. 2015: 7. místo (kombinace) – kategorie hobby Děti II., 2. místo (kombinace) – kategorie hobby Junior II.
  • Blansko, 11. 4. 2015: 4. místo (kombinace) – kategorie hobby Děti II., 3. místo (standard) – kategorie hobby Junior I.,5. místo (latina) – kategorie Junior I., 3. místo (standard) – kategorie hobby Junior II., 5. Místo (latina) – kategorie Junior II.
  • Starlet Brno, 12. 4. 2015: 2. místo (kombinace) – kategorie hobby Děti II., 3. místo (standard) – kategorie hobby Junior II., 5. místo (latina) – kategorie Junior II.
  • Vyškov, 25. 4. 2015: 2. místo (kombinace) – kategorie hobby Děti II., 3. místo (kombinace) – kategorie hobby Junior I., 1. místo (kombinace) – kategorie hobby Junior II.
  • Spytihněv, 10. 5. 2015: 4. místo (kombinace) – kategorie hobby Junior I., 6. místo (kombinace) – kategorie hobby Junior II.
  • Vyškov Kometa, 17. 5. 2015: 2. místo (kombinace) – kategorie hobby Děti II., 1. místo (kombinace) – kategorie hobby Junior I., 3. místo (kombinace) – kategorie hobby Junior II.
  • Brno Starlet, 31. 5. 2015: 3. místo (kombinace) – kategorie hobby Děti II., 4. místo (standard) – kategorie hobby Junior II.
  • Mikulov, 13. 6. 2015: 1. místo (kombinace) – kategorie hobby Děti II., 3. místo (kombinace) – kategorie hobby Junior II.
  • Otrokovice, 19. 9. 2015: 4. místo (standard) – kategorie Děti II.
  • Blansko, 10. 10. 2015: 3. místo (standard) – kategorie Děti II., 4. místo (latina) – kategorie Děti II.
  • Uherské Hradiště, 24. 10. 2015: 6. místo (standard) – kategorie Junior I., 5. místo (latina) – kategorie Junior I.
  • Rapotín, 31. 10. 2015: 1. místo (standard) – kategorie Děti II., 3. místo (latina) – kategorie Děti II., 3. místo(standard) – kategorie Junior I.
  • Holešov, 8. 11. 2015: 3. místo (standard) – kategorie Děti II., 1. místo (latina) – kategorie Děti II., 4. místo(standard) – kategorie Junior I., 4. místo (latina) – kategorie Junior I.
  • Hodonín, 15. 11. 2015: 2. místo (standard) – kategorie Děti II., 3. místo (latina) – kategorie Děti II.
  • Brno Starlet, 22. 11. 2015: 2. místo (standard) – kategorie Děti II., 2. místo (latina) – kategorie Děti II., 3. místo(standard) – kategorie Junior I., 2. místo (latina) – kategorie Junior I.
  • Kroměříž, 5. 12. 2015: 2. místo (standard) – kategorie Děti II., 1. místo (latina) – kategorie Děti II.
  • Brno Starlet, 13. 12. 2015: 2. místo (standard) – kategorie Děti II., 1. místo (latina) – kategorie Děti II., 2. místo(standard – zisk druhé nejvyšší juniorské třídy "C") – kategorie Junior I., 3. místo (latina – zisk druhé nejvyšší juniorské třídy "C") – kategorie Junior I.

Za rok 2014 dosáhli těchto krásných finálových umístění:

  • Kroměříž, 12. 12. 2014: 4. místo – Hobby Děti II. (kombinace)
  • Uherské Hradiště, 25. 10. 2014: 6. místo – Hobby Děti II. (kombinace); 7. místo – Hobby Jun I. (kombinace); 6. místo – Hobby Jun II. (kombinace)
  • Blansko, 18. 10. 2014: 4. místo – Hobby Děti II. (kombinace); 7. místo – Hobby Jun II. (standard), 6. místo - Hobby Jun II. (latina)
  • Nezamyslice, 11. 10. 2014: 6. místo – Hobby Děti II. (kombinace); 8. místo – Hobby Jun I. (kombinace); 6. místo – Hobby Jun II. (kombinace)
  • Blansko, 20. 4. 2014: 4. místo (kombinace) – kategorie Děti II., 5. místo (kombinace) – kategorie Junior II.