Toman - Indráčková

Daniel Toman
Monika Indráčková

Kategorie

DOSPĚLÍ, třída „B“ – standard

DOSPĚLÍ, třída „B“ – latina

Společně tančí od 1. 10. 2013

Úspěchy

Za rok 2017 získali tato finálová umístění:

  • Drnovice, 15. 04. 2017: 1. místo (standard), 4. místo (latina)
  • Blansko, 08. 04. 2017: 4. místo (standard)
  • Spytihněv, 25. 03. 2017: 2. místo (standard)

Za rok 2016 získali tato finálová umístění:

  • Kroměříž, 10. 12. 2016: 4. místo (standard)
  • Holešov, 20. 11. 2016: 6. místo (standard)
  • Brno, 13. 11. 2016: 1. místo (standard)
  • Telnice u Brna, 16. 10. 2016: 3. místo (standard)
  • Zlín, 09. 04. 2016: 3. místo (latina) – získání nejvyšší juniorské třídy „B“
  • Brno, 03. 04. 2016: 3. místo (latina)
  • Vyškov, 02. 04. 2016: 4. místo (standard), 1. místo (latina)
  • Břeclav, 26. 03. 2016: 3. místo (latina)
  • Brno, 20. 03. 2016: 2. místo (latina)
  • Šumperk, 27. 02. 2016: 2. místo (standard), 5. místo (latina)
  • Brno, 24. 01. 2016: 2. místo (standard)
  • Kroměříž, 09. 01. 2016: 3. místo (latina)
  • Praha, 05. 03. 2016: Mistrovství ČR ve standardních tancích – 31. místo
  • Zlín, 17. 04. 2016: Mistrovství ČR v deseti tancích – 28. místo

Za rok 2015 dosáhli těchto krásných finálových umístění:

  • Šumperk, 7. 3. 2015: 2. místo (standard), 7. místo (latina)
  • Brno Open, 21. 3. 2015: 2. místo (standard)
  • Brno Open, 22. 3. 2015: 3. místo (standard)
  • Přáslavice, 29. 3. 2015: 5. místo (standard)
  • Starlet Brno, 12. 4. 2015: 1. místo (standard)
  • Vyškov, 25. 4. 2015: 2. místo (standard), 2. místo (latina)
  • Spytihněv, 10. 5. 2015: 3. místo (standard)
  • Vyškov Kometa, 17. 5. 2015: 3. místo (standard)
  • Brno, 30. 5. 2015: 4. místo (standard)
  • Brno Starlet, 31. 5. 2015: 2. místo (standard)
  • Mikulov, 13. 6. 2015: 2. místo (standard - zisk nejvyšší juniorské třídy "B")
  • Holešov, 8. 11. 2015: 4. místo (latina)
  • Brno Starlet, 13. 12. 2015: 6. místo (latina)

Za rok 2014 dosáhli těchto krásných finálových umístění:

  • Blansko, 20. 4. 2014: 1. místo (standard) – kategorie Junior I., 1. místo (standard - získání druhé nejvyšší juniorské třídky "C") – kategorie Junior II.
  • Kroměříž, 19. 4. 2014: 4. místo (standard) – kategorie Junior I., 2. místo (latina) – kategorie Junior I., 4. místo(standard) – kategorie Junior II., 3. místo (latina - získání druhé nejvyšší juniorské třídky "C") – kategorie Junior II.
  • Břeclav, 30. 3. 2014: 2. místo (standard) – kategorie Junior II., 2. místo (latina) – kategorie Junior II.
  • Vyškov, 29. 3. 2014: 3. místo (standard) – kategorie Junior I., 4. místo (latina) – kategorie Junior I., 2. místo(standard) – kategorie Junior II., 2. místo (latina) – kategorie Junior II.
  • Brno, 16. 3. 2014: 4. místo (standard) – kategorie Junior II., 3. místo (latina) – kategorie Junior II.
  • Brno, 15. 3. 2014: 2. místo (standard) – kategorie Junior II.
  • Šumperk, 1. 3. 2014: 2. místo (standard) – kategorie Junior I., 2. místo (latina) – kategorie Junior I., 4. místo(standard) – kategorie Junior II., 2. místo (latina) – kategorie Junior II.
  • Brno, 9. 2. 2014: 4. místo (standard) – kategorie Junior I. , 3. místo (latina) – kategorie Junior I.
  • Brno, 19. 1. 2014: 5. místo (standard) – kategorie Junior II.

Za rok 2013 získali tato finálová umístění:

  • Brno, 15. 12. 2013: 1. místo – Hobby Jun I. (kombinace); 1. místo – Hobby Jun II. (kombinace)
  • Zlín, 14. 12. 2013: 2. místo – Hobby Jun I. (kombinace); 3. místo – Hobby Jun II. (kombinace)
  • Brno, 1. 12. 2013: 2. místo – Hobby Jun II. (kombinace)
  • Kroměříž, 24. 11. 2013: 1. místo – Hobby Jun II. (kombinace)
  • Brno, 10. 11. 2013: 1. místo – Hobby Jun II. (standard); 1. místo – Hobby Jun II. (latina); 4. místo – Hobby Dospělí (latina)
  • Brno, 20. 10. 2013: 1. místo - Hobby Jun II (latina)
  • Uherské Hradiště, 26. 10. 2013: 3. místo - Hobby Jun II (kombinace)
  • Drnovice, 27. 10. 2013: 1. místo - Hobby Jun I (kombinace); 1. místo - Hobby Jun II (kombinace); 3. místo - Hobby Dospělí (latina)
  • Vyškov, 20. dubna: 3. místo (kombinace) - kategorie Junior I.

Za rok 2012 získali již tato krásná finálová umístění:

  • Blansko, 1. dubna: 5. místo (kombinace) – kategorie Hobby Děti II.