6. října 2018 Kasárna Dědice

V sobotu 6. října 2018 pořádáme ve spolupráci s Českým svazem tanečního sportu v prostorách Společenského klubu Kasáren Dědice  XXV. ročník taneční soutěže ve standardních a latinskoamerických tancích, která pro letošní rok nese název „DANCE CUP 2018“.

Jedná se o celodenní taneční soutěž. Zahájení předpokládáme v 9 hodin a ukončení po celodenním tanečním maratónu kolem 20 hodiny. Celkem nás čeká 24 soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích.

Stejně jako v roce 2017 se soutěží budou účastnit jak domácí tak i zahraniční taneční páry. Soutěže jsou otevřeny pro všechny věkové kategorie od dětí přes mládež až po dospělé taneční páry.

Všichni diváci budou moci po celý den sledovat i ty nejlepší taneční páry z Mistrovství české republiky. Domácí taneční páry Tanečního klubu H+L Vyškov jsou připraveny konkurovat těm nejlepším ve svých věkových a výkonnostních kategoriích.

Zveme všechny, kteří chtějí podpořit naše taneční páry, a kteří chtějí vidět výborné taneční umění aby přišli do Společenského klubu Kasáren Dědice v sobotu 6. října 2018.

Soutěž se uskuteční pod záštitou starosty města Vyškova Ing. Karla Goldemunda.

Město Vyškov

Partneři soutěže:

ZPMVCR Freestore Dogaizol Tremondi Elsyst