„Tanec zábavou“

Tanec od nepaměti patří k významným, mnohdy i jediným komunikačním aktivitám člověka. Pomocí tance dával člověk najevo své pocity, touhu, lásku, vztah k druhé osobě a další. Ne jinak je tomu i dnes, kdy je doba i společnost hodně uspěchaná. Taneční kurzy patří k významným společenským aktivitám člověka.

V našich tanečních kurzech se naučíte základní pohyby a variace do standardních, latinskoamerických a dalších společenských tanců. V hodinách se zaměřujeme také na komunikaci v průběhu tance i mimo něj, učíme mládež i dospělé páry úspěšně se pohybovat ve společnosti a zvládat základy společenského chování.

Tanečních kurzů se nemusíte bát, naopak těšte se na nezapomenutelné okamžiky.

Každý rok v měsících září až prosinec organizujeme taneční pro středoškolskou mládež. S novým rokem vždy taneční pro dospěláky. Nezapomínáme také na dámy, které milují tanec, mají rády aktivní odpočinek, chtějí si přirozenou cestou tvarovat postavu nebo se jenom chtějí tancem bavit. Pro Vás dámy vypisujeme celoročně kurzy Latino Dance pro ženy.

Pro zájemce o naše služby dále nabízíme:

  • soukromé hodiny tance pro jednotlivce i páry
  • taneční vystoupení na plesích nebo jiných společenských akcích
  • kurzy tance pro menší skupiny – dojedeme za Vámi
  • choreografie pro svatební tanec novomanželů
  • choreografie polonézy na zahájení společenských akcí
  • konferování společenských, soukromých nebo firemních akcí

Nejbližší akce

Taneční pro dospěláky 2019 ve Vyškově

leden
22
leden - březen 2019

Taneční kurzy pro dospěláky jsou ve Vyškově stále populárnějšími. Naše taneční škola již více jak 20 let tyto taneční kurzy nabízí všem, kteří se chtějí naučit tančit.

Taneční kurzy pro středoškolskou mládež Vyškov 2018

Nábor chlapců

V měsíci září 2018 zahajujeme taneční kurzy pro středoškolskou mládež. Pro jednotlivé kurzy organizujeme nábor chlapců. Kurzy budou probíhat v pátek od 16.00 a 18.15 hodin. V případě konání jednoho kurzu začínáme v 18.00 hodin. Vyučovací lekce, prodloužená hodina a závěrečný ples budou probíhat v kulturním domě v Drnovicích. Všichni zájemci se o volných místech mohou informovat na telefonním čísle 603 105 689 nebo 603 213 587.

Prázdninové kurzy Latino Dance 1

červenec
15
červenec - červenec 2018

Pro všechny ženy a dívky, kterým se líbí latinskoamerické tance, chtějí se je naučit nebo si jen tak zatančit a zlepšit i fyzickou kondici, otevíráme dva intenzivní prázdninové kurzy „Latin

Prázdninové kurzy Latino Dance 2

červenec
29
červenec - srpen 2018

Pro všechny ženy a dívky, kterým se líbí latinskoamerické tance, chtějí se je naučit nebo si jen tak zatančit a zlepšit i fyzickou kondici, otevíráme dva intenzivní prázdninové kurzy „Latin

Latino fitness pro ženy – mírně pokročilí

září
23
září - prosinec 2018

Pro všechny ženy a dívky, kterým se líbí latinskoamerické tance a chtějí se je naučit nebo si jen tak zatančit, opět otevíráme kurzy „Latino Dance pro ženy“.