„Tanec zábavou“

Tanec od nepaměti patří k významným, mnohdy i jediným komunikačním aktivitám člověka. Pomocí tance dával člověk najevo své pocity, touhu, lásku, vztah k druhé osobě a další. Ne jinak je tomu i dnes, kdy je doba i společnost hodně uspěchaná. Taneční kurzy patří k významným společenským aktivitám člověka.

V našich tanečních kurzech se naučíte základní pohyby a variace do standardních, latinskoamerických a dalších společenských tanců. V hodinách se zaměřujeme také na komunikaci v průběhu tance i mimo něj, učíme mládež i dospělé páry úspěšně se pohybovat ve společnosti a zvládat základy společenského chování.

Tanečních kurzů se nemusíte bát, naopak těšte se na nezapomenutelné okamžiky.

Každý rok v měsících září až prosinec organizujeme taneční pro středoškolskou mládež. S novým rokem vždy taneční pro dospěláky. Nezapomínáme také na dámy, které milují tanec, mají rády aktivní odpočinek, chtějí si přirozenou cestou tvarovat postavu nebo se jenom chtějí tancem bavit. Pro Vás dámy vypisujeme celoročně kurzy Latino Dance pro ženy.

Pro zájemce o naše služby dále nabízíme:

  • soukromé hodiny tance pro jednotlivce i páry
  • taneční vystoupení na plesích nebo jiných společenských akcích
  • kurzy tance pro menší skupiny – dojedeme za Vámi
  • choreografie pro svatební tanec novomanželů
  • choreografie polonézy na zahájení společenských akcí
  • konferování společenských, soukromých nebo firemních akcí

Nejbližší akce

Letní Latino Dance pro ženy

červenec
11
červenec - srpen 2021

Pro všechny ženy a dívky, kterým se líbí latinskoamerické tance, otevíráme letos dva intenzivní letní kurzy „Latino Dance pro ženy“.

Taneční kurzy pro středoškolskou mládež - pokračování z roku 2020

říjen
5
říjen - prosinec 2021

Pro všechny naše žáky snad už konečně příznivá zpráva ohledně pokračování tanečních kurzů pro středoškolskou mládež z roku 2020.

Taneční kurzy pro středoškolskou mládež 2020

NÁBORY DO TANEČNÍHO KURZU

V měsíci září 2020 zahajujeme taneční kurzy pro středoškolskou mládež. Pro jednotlivé kurzy organizujeme nábor z řad studentů středních škol. Kurzy budou probíhat v pátek od 16.00 a 18.15 hodin. V případě konání jednoho kurzu začínáme v 18.00 hodin. Vyučovací lekce, prodloužená hodina i závěrečný ples budou probíhat v KD Drnovice.  Změna místa vyhrazena. Všichni zájemci se o volných místech mohou informovat na telefonních číslech 603 105 689 nebo 603 213 587.

Taneční kurzy pro středoškolskou mládež 2019

Nábor chlapců

 

Taneční kurzy pro středoškolskou mládež 2018

jak to probíhalo - fotogalerie

V měsících září až prosinec 2018 jsme absolvovali taneční kurzy pro středoškolskou mládež, které jsme organizovali ve Vyškově a v Bučovicích. Taneční kurz v Bučovicích proběhl již tradičně v Katolickém domě v Bučovicích, kde probíhali jednotlivé vyučovací lekce a prodlouženou hodinu a závěrečný ples jsme úspěšně absolvovali v KD v Nesovicích.