Taneční kurzy PODZIM 2023 - přihlášky a nábory již pouze pro mladé pány !!!

V měsíci září 2023 zahajujeme taneční kurzy pro středoškolskou mládež - současné první ročníky. Pro jednotlivé kurzy organizujeme nábor z řad studentů středních škol. Kurzy budou probíhat dle přiložených termínových kalendářů pro střední školy ve Vyškově a Bučovicích  Změna místa nebo jednotlivých termínů, popřípadě časů zahájení vyhrazena. Všichni zájemci se o volných místech mohou informovat na telefonních číslech 603 105 689 nebo 603 213 587

Jsme taneční škola s dlouholetou tradicí ve výuce tance ve všech jeho podobách. O našich aktivitách jste pravidelně informováni na těchto stránkách www.tanecvyskov.cz, nebo na FB taneční školy https://www.facebook.com/Tane%C4%8Dn%C3%AD-%C5%A1kola-HL-Vy%C5%A1kov-218232254776/ . Taneční mistr je nositelem titulu Master Of Business Etiquette – oceněn osobně panem Ladislavem Špačkem.

Pánové, využijte možnost absolvovat taneční kurzy v příjemném prostředí za vedení manželů Sedlákových - zkušených profesionálů – tanečních mistrů Taneční školy H+L Vyškov.

Pro přihlášení do jednotlivých kurzů vyplňte přihlašovací formulář, na který Vám odpovíme a potvrdíme Vaší účast v daném tanečním kurzu. Součástí mailové korespondence budou rovněž informace k účasti a platbě za taneční kurz. Pro další informace nám můžete napsat na e-mailovou adresu info@tanecvyskov.cz.

Vyplněním a odesláním přihlášky souhlasíte s přiloženým termínovým kalendářem a tanečním řádem námi pořádaných tanečních kurzů. Po vyplnění a odeslání přihlášky Vám zašleme základní informaci ke konkrétnímu tanečnímu kurzu včetně platebních a storno podmínek. Po uhrazení platby za taneční kurz budete do daného kurzu zařazeni. O všem budete informování pomocí e-mailové komunikace.

Na setkání se těší taneční mistři

Hana a Ľubomír Sedlákovi