6. května 2023 KD Drnovice

V sobotu 6. května 2023 pořádáme ve spolupráci s Českým svazem tanečního sportu v prostorách Kulturního domu v Drnovicích  XXVII. ročník taneční soutěže ve standardních a latinskoamerických tancích, která pro letošní rok nese název „DANCE CUP 2023 – Májová cena města Vyškova“.

Jedná se o celodenní taneční soutěž, jejíž zahájení předpokládáme v 9 hodin a ukončení po celodenním tanečním maratónu kolem 20 hodiny. Celkem nás čeká 29 soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích.

Taneční soutěž je otevřená pro české ale i zahraniční taneční páry ve všech věkových kategoriích od dětí přes mládež až po dospělé tanečníky.

Domácí taneční páry Tanečního klubu H+L Vyškov jsou připraveny konkurovat těm nejlepším ve svých věkových a výkonnostních kategoriích, proto zveme všechny zájemce o taneční sport, aby nás přišli povzbudit a vytvořit příjemnou soutěžní atmosféru.

Zveme všechny, kteří se o tancování zajímají a to jak na rekreační tak i na sportovní úrovni do kulturního domu v Drnovicích v sobotu 6. května 2023. Celodenní vstupné 200,- Kč, děti do 12 let zdarma.

Soutěž se uskuteční pod záštitou starosty města Vyškova Karla Jurky.

Partneři soutěže: